MENU SPA

rytuały i masaże ciała

zabiegi na twarz „szyte na miarę”

zabiegi kosmetyczne na ciało

sauna sucha, infrared, balia z zimną wodą

kuchnia spa

bony upominkowe „szyte na miarę”

kameralne spotkania biznesowe

wieczory panieńskie, zaręczyny

„babskie” spotkania

noclegi

ONA i ON znajdą tu szeroką gamę zabiegów i masaży na twarz i ciało. Jeśli tylko potrzebujesz odprężenia, relaksu, czy odnowy zawsze znajdziesz tu coś dla siebie.

WE DWOJE, to możliwość skorzystania z masaży i rytuałów dwóm osobom jednocześnie. Gabinet dwuosobowy  pozwala doświadczyć przyjemności bycia razem.

SAUNA SUCHA i INFRARED oraz BECZKA z chłodną wodą.

MASAŻE,  to rytuał dla ciała i umysłu.  Pobudzają  zmysły,  przynoszą  ukojenie, niesamowicie  uspokajają i relaksują. Łagodzą  napięcie i zmęczenie mięśni, wspomagając jednocześnie ich regenerację. Aromatyczne olejki w połączeniu z kojącymi dłońmi terapeuty wprowadzą Cię w świat pobłażania zmysłom.

Zabiegi w kapsuło-wannie DERMALIFE SPA OCEANA. Dzięki bogatemu programowi możesz zażyć aromatycznych kąpieli z dodatkiem alg morskich i wodorostów, po których ciało stanie się ujędrnione, gładkie i zrelaksowane.

Zabiegi przy użyciu natrysku VICHY. Masaże wykonywane są pod mgiełką deszczową przypominającą tropikalny deszcz. Sprawiają że , ciało staje się gładkie, całkowicie odprężone, znika napięcie i ból, poprawia się także krążenie krwi.

Zabiegi przy użyciu najnowszej generacji urządzenia EXIMIA, który za pomocą drenażu limfatycznego, ultraporacji  kawitacyjnej, elektroporacji i endoliftu dają rewelacyjne efekty wyszczuplenia, ujędrnienia, usunięcia cellulitu i zmarszczek. Działanie urządzenia może być spotęgowane przez zastosowanie skoncentrowanych ekstraktów z zielonej kawy lub guarany.

Odważ się zmieniać siebie.